KONST / Litografier / Gicleetryck på duk 17119175
nr 1711 9175
Michael Godard
(f. 1958), USA
Gicleetryck på duk, Signerad, numrerad 34/100, "Blackjack and Spritzer" 56x45, oramad
Michael Godard, amerikansk konstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:53:28
30/6 17:08:22